Våre priser

Gjelder fra 1. oktober 2022

  Dag (06-18)

 Kveld (18-24)

 Natt (00-06)
og helg
Høytid
 
1-4 pass
 Starttakst39424550
 Pris Km.17202125
 Pris pr. min.10121315
 Pris pr. time624715775894
 Minstepris145174188217
 Jamførpris311354383440
5-6 pass
Pris Km.23,7527,2129,4734,02
 Minstepris187225243282
 Jamførpris364415448516
7-8 pass
Pris Km.28,4132,5535,2640,68
 Minstepris232278301348
 Jamførpris401458494569
9-10 pass
Pris Km.29,8435,8038,7844,75
 Minstepris289347376435
 Jamførpris413484523602
11-12 pass
Pris Km.33,0239,6242,9349,53
 Minstepris344413447516
 Jamførpris438514556640
13-14 pass
Pris Km.36,1343,3646,9854,20
 Minstepris405486526608
 Jamførpris463544588677
15-16 pass
Pris Km.39,2547,1151,0458,89
 Minstepris450530570660
 Jamførpris488574621715

Alle priser er inkludert 12 % mva.
Prisene beregnes i henhold til kjørte kilometer + tidsbruk.
Jamførpris er basert på en tur på 8 km som varer i 13 minutter.
Kr 10,- i bompengeavgift er inkludert i prisene.
Kr 23,- i flyplassavgift vil tilkomme på reiser fra Stavanger Lufthavn Sola

Ved bestilling av kjøretøy tilrettelagt for rullestol gjelder et tillegg pr. rullestol på kr. 120,-

Ring oss gjerne på 51 66 16 00 for nærmere informasjon.